Hokejová škola Rytířů Kladno

Místo konání

Statutární město Kladno

Statutární město Kladno je s 67 115 obyvateli největším městem Středočeského kraje a leží asi 25 kilometrů severozápadně od Prahy. Díky své poloze má silné socioekonomické vazby na hlavní město. Ty se ještě prohloubily po pádu továren Poldi na začátku devadesátých let. Kladno už dávno není městem uhlí a oceli, jiná tradice ale zůstala pevně ve svých základech. Tradice hokejová! Město se ale pyšní i úspěchy v jiných sportech, světové vavříny pravidelně sbírá místní aerobic, Městský stadion Sletiště každoročně hostí elitní desetibojařský TNT Express Meeting (IAAF).

ČEZ stadion

ČEZ stadion na Kladně disponuje dvěma ledovými plochami a je jedním z nejstarších stadionů svého druhu v republice. Stal se svědkem velkých úspěchů kladenských hokejistù, místem oslav šesti mistrovských titulů a zisků klubového mistra Evropy. Vyrostlo zde mnoho skvělých českých hokejistů, mistrů světa a olympijských vítězů. V roce 2014 prošla hlavní hala první etapou rekonstrukce.

 

Sportoviště v těsné blízkosti ČEZ stadionu

Šíře nabídky sportovního vyžití Sportovních areálů města Kladna (SAMK) patří k největší ve střední Evropě. Špičkových sportovišť v těsné blízkosti zimního stadionu využívá samozřjemě také hokejový klub Rytířů Kladno pro svou hokejovou školu.

 


 

Hokejová škola - ubytování a stravování

Ubytování účastníků je zajištěno ve Sport Hotelu Sletiště v blízkosti zimního stadionu v pokojích první kategorie s vlastním sociálním zařízením. Klienti jsou pod neustálým dozorem au-pairů a trenérů.

Po celý den je dbáno na kvalitní stravování (snídaně, oběd, večeře, svačiny, ovoce) a pitný režim.